וואלה!
וואלה!
וואלה!

וואלה! האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

היאכטה יורדת לחצי העוגן

14.9.2004 / 12:28

לאחר שלושה עשר לילות של מזמוזים, רק זוג אחד זכה בפרס, הם לא היו האנרדוגז, אלא הזוג שהיית רוצה כחברים שלך בצבא

היאכטה הסתיימה אתמול בקול אנחה רכה. כמצוות המתיקות שאחרי השיא, התכרבלו לפנות ערב כל המשתתפים לחיבוק אחרון, רגע לפני שההפקה יוצאת לעשן סיגריה ולהזמין להם מונית. שני המתמודדים הזוכים, שי ודנה, הם היחידים שיצאו מסופקים מהפרוייקט, אחרי הכל, הם אלו שזיינו את כולם, כולל ההפקה והגולשים, מבלי להסתייע במגע פיזי מעין זה בינם לבין עצמם. כל השאר ירדו מהספינה מרוצים, אך עם קושי מסוים בישיבה.

היאכטה, שלושה עשר לילות של מזמוזי חושים, הותקנה כך שממפרשיה תנשוב רוח זימה חמימה. החוקים הראשוניים היו פשוטים: שבע בנות לשבעה בנים, מניין יפה, טיפולוגי, ואף מזכיר סדרות טלוויזיה של הערוץ הראשון עם מקגיוור, בטרם נגלתה לו יכולתו לחולל פלאים עם מסטיק, קרם ידיים וגווית עכברוש. הבנות נשארות לילה-לילה בחדרן, והבנים מדלגים בין הסדינים, ואוכלים מכל מה שבא ליד.

זוגות-זוגות של מתדיינים

בגדול מדובר, ככל הנראה, בסקס המוני. אמנם לבזק בינלאומי היה קשה להגות את השם המפורש, אבל נדמה שאכן בזה היו דברים אמורים. הכוונה הייתה לאסוף אל תיבת הנוח של בזק בינלאומי זוגות-זוגות של חוטאים, שיעבדו את אייקון התוכי שעל הסיפון. היאכטה נצטיירה כנערה בת י"ח, טעימה, חשקנית וקורצת. 24 מצלמות היו אמורות לתעד את הבלילה המינית הזו, שעליה בזקו קורטוב אינטראקטיביות. כן, צופים יקרים, קול אחד יכול ומי שמצביע משפיע. אך כל הספקולציות מעוררות החלציים שעלו עם השקת הפרוייקט, נגלו כצ'ק ללא כיסוי, או ככיסוי תחת. אותה צעירה טרייה התגלתה כבת 32 עם שיבה בערווה, עין מקובעת בדרך לחופה, ומכשולים פסיכולוגיים בדרך למיטה.

לכך היו שני גורמים: חוסר הנכונות של המשתתפים לבצע את המצופה מהם, או, כאשר כן נמלא רצון הצופים, חוסר היכולת של בזק בינלאומי להתמודד עם המפלצת שיצרה.

המום הראשון נתברר עוד מהלילה הראשון. כבר אז נסתמן כי יש להנמיך ציפיות, משל לבחורה שממאנת להוריד את החזייה מרצונה, כי כנראה יש לה מה להסתיר. כל ההבטחות לים של שיגולים התגלו כמופרכות וחסרות כיסוי. כאשר הזוגות ירדו לחדרים בחרו הרוב להתדיין במקום להזדיין, וכך עשו לאורך רב המשדרים. לבד מקליימקס אחד, שלא היה מרווה במיוחד, אך בהחלט רגע טלוויזיוני שמרחיב את מימדי הריאליטי למציאות אמיתית – לא סיפקו הזוגות אחד את השני. תפקיד הגולשים בזיווג, אגב, היה קיים, אך שולי מאוד בקיצו של יום. הוא שימש בעיקר ככרית פרופגנדה נוחה, לסתום בה את פיות הצופים בזמן שההפקה השתלחה בהם מאחור.

המתמודדים לא דפקו כרטיס, לא נתנו תפוקה מלאה, ולכן קוצץ שכרם. חייהם הוקצבו לזמן שאול, והיה עליהם להלחם כדי להישאר על הסיפון ולא להיזרק למים. המום השני נחשף כאשר נערך המגע המיני המצולם הראשון על היאכטה, ושודר במלואו: תוך שעות הוא הוסר כלא היה, המשתתף הדומיננטי הועף, והחוקים שונו. ההפקה ניסתה להפוך את כיוון הזרימה: היות ולא ניתן היה לספק את המובטח, בשל אילוצים ותקלות טכניות, עברו למיניות בתשלומים, וניסו לייצר יותר שיאים פלסטיים, שעשועי מין בהם נוגעים יותר בסיליקון מאשר בבשר החם, שנועדו לפנק את הצופים, בלי לתת להם להתפרק עד הסוף, כמו "לקק לי את פנים הירך" או "מצצי את המלפפון" או "זהי של מי המבושים".

עם שוך הקרבות, נותרו שלושה זוגות בגמר, שסימלו, כל אחד, דרך שונה אל הגביע. קרן ודותן היו הזוג הקיצוני, זה שמוכן לעשות הכל כדי לזכות. בועז ודנה היו הזוג המחרמן, זה שמוכן לעשות (כמעט) הכל לעיני המצלמות. שי ודנה היו הזוג שלא מוכן לעשות כלום.

שי ודנה לא סיפקו רגעי אינטימיות כלל. הלילות בחדרם עברו בשינה או בדיבורים. הם מעולם לא התנשקו מחוץ למשימות האוויליות שהוטלו עליהם. דנה לא ביצעה חלק גדול מן המשימות משום שהייתה חולה, ושי לא נענה לחלק מן מהמטלות, שהיו מזכות אותו ב"נקודות", כי לא רצה. דנה נמנעה מלזרוק רפש על המועמדים, ולא התלכלכה כמעט על האחרים. אף אחד מהם לא רקד, או התערטל, או שר מול המצלמות.

אבל שי ודנה הם הזוג שהיית הכי רוצה שיהיו החברים שלך בצבא. הם אמנם לא סיפקו דבר ממצרכי היסוד של תרבות תכניות המציאות – לא מין, לא שואו, לא נכונות ללכת עד הקצה, אבל שי יכול היה לקמבן לך שמירות נוחות, ודנה הייתה שותפה מצוינת לחדר. שי הוא הנחש שתמיד כדאי להישאר איתו ביחסים טובים, ודנה היא המותק של הבסיס. דווקא הזוג המנצח של היאכטה, שי ודנה, הם אלו שאפשרו לכולם לצאת "בסדר". הם לא הזדיינו, אללה ירחם על בזק בינלאומי, אבל סיפקו חמימות אחרת. הם ניתצו את כל הגיגי השווא על מנצחי הריאליטי, ודרכם אל המצופה-זהב. הם גברו על כולם לא משום שהיו אנדרדוגז (ע"ע פיראס), או שמנא וסלתא (ע"ע קרן ועדלי), הם פשוט היו ממש אחלה.

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully