וואלה!
וואלה!
וואלה!

וואלה! האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

מועמדת מספר 7 - סלי מצויינים

19.9.2004 / 13:37

היחידה שמתקרבת לצ'ינו בכשרון ובכריזמה היא מישל, אבל אף אחד לא סובל אותה

פרוייקט Y (וואי, וואי רואים לה ת'פיטמה)

קשה להיות הבן של. תשאלו את ליאור, את אביב ואת האפס. לנצח תאלץ לדשדש בעקבות החול שהשאירו גדולים וזקנים ממך. קשה גם להיות עונה שניה בריאלטי. בעוד יתרונה הגדול של עונה ראשונה הוא בחדשנות שלה, בביתוק הבתולין המסכי, עונה שניה נאלצת לפלרטט בצילם של אקסים מיתולוגיים. עובדה זו נהירה לכל המשתתפים בפרוייקט. הן היוצרים והן הקהל מחפשים דמויות חדשות למלא בהן את הנישות המרוקנות שהותירו אחריהם החברים הקודמים. כבר ביום חשיפת המתמודדים הדנדשים, אצו כל נושאי הלפטופ לנחש למי יהיה גדול יותר. למודי קרבות רייטינג ידעו יוצרי הפרוייקט כי עליהם להתאמץ כדי להשאיר את קהל המזפזפים בבית לעונה שניה. אם זה הצליח לצביקה, אמרו בעיניים בורקות, גם אנחנו נביא אותה בסקעת. יש לי, יש לי, יש לי, בואו נדחוף הומו לוילה. יש לי, יש לי, יש לי, בואו נדחוף טרנס-סקסואל לווילה. וואו, גדול. אתם יודעים מה, בואו נדחוף גם את עדן הראל - א. היא עדיין כוסית (לא רואים סימני מתיחה) ב. היא הייתה ב-MTV (וזה קול, נכון?). היא בטח תדע לסנן במבטא בריטי: "אתה החוליה החלשה, שלום". גם המתמודדים החדשים ידעו כי הם משחקים בשטחי הריבאונד, לכן הם באו מוכנים, מפומפמים בשעות קמילה, הם יודעים שכדי לחמוק מהגיליוטינה המסמסת בבית, עליהם לתת אותה בפרובוקציה, ואי לכך הקהל בבית נהנה מדקות ציץ-חריץ מרובות.

גם העונה השניה משופעת משולשים רומנטיים חביבים (רוני- אוהד-מישל, מישל-אלעד-אנה) עד מעוררי בחילה (רן-ליבי-רפי, ליבי- רן- דולפין מתנפח) ופעילויות חתרניות מתחת לשמיכות. ההבדל המשמעותי בין העונה הנוכחית לקודמתה הוא העדר מלך - זה שמחזיק את הווילה באשכים (ואל תגידו חמאווי, כי זה מראה שלא ראיתם אף פרק). פרוייקט Y2 נעדר דמות כריזמתית ומלאת כשרון כמו האיש עם הצ'ין. היחידה שמתקרבת אליו במידת הכשרון והטוטאליות הבימתית היא מישל (מיכל), אבל אפעס, אף אחד לא סובל אותה. זו האחרונה ניסתה גם להזדחל לנישת המזדיינת, אך בעוד קמילה הייתה סתם מזדיינת, מישל היא מזדיינת (או לפחות בשאיפה, טרם נראו ביצועים בוילה) עם אג'נדה, וזה מן הסתם מוציא את כל הפאן מהעניין.

אל תטעו, העונה הנוכחית איננה נטולת עניין, וקהל גדול שלא ידע את העונה הראשונה יוכל לשאוב הנאה רבה ממעללי הוילה הנוכחית (מספיק לצפות בשיעור אחד של פיתוח קול עם קטי). רק שמישהו יזיין כבר את מישל, לעזאזל.

walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully