וואלה!
וואלה!
וואלה!

וואלה! האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

לכל גמר יש סוף

19.9.2004 / 17:40

סיבוב אחרון בגמר תחרות "דרושים כותבים". מי ינצח? איליה התוקפני או שירה המיח"צנת?

לא האמנתם שזה יקרה, גם אנחנו לא, למרות שייחלנו: תחרות "דרושים כותבים" של וואלה! תרבות נכנסת אל הישורת האחרונה. זהו. רגע לפני שהם מגיעים רצוצים ומותשים אל קו הסיום, התבקשו שני המתמודדים לספק את הטקסט האחרון מתוך השלושה. והפעם, הצ'אנסה המיוחלת להיכנס באמ-אמא של הפרויקט האינטרנטי הפופולרי "דרושים כותבים". איליה ספיצרוב בחר לנצל את ההזדמנות עד תום וליידות את אבני החיפאי הנאיבי שלו במערכת וואלה! תרבות ובקונספט החמקמק. לעומתו, בחרה שירה להריץ את עצמה אל הניצחון באופן הבוטה והישיר ביותר.

כמו בשלבים הקודמים, אתם תצביעו עבור הפייבוריט שלכם באמצעות כפתור התגובה לכתבה – המועמד בעל מספר התגובות הגבוה ביותר ינצח בסיבוב. התגובות שלכם צריכות להיות ענייניות ובנות 15 מילים לפחות, אחרת נשתדל לא לאשר אותן. הסיבוב ייסגר להצבעה ביום ה', 28.10 בשעה 13:00.

בסיבוב האחרון בתום קרב מטונף במיוחד, במסגרתו גייסו אילייה ושירה את מיטב חבריהם לצרכי טוקבקים, ניצח איליה ספיצרוב בניצחון לא נקי בכלל. מערכת וואלה! תרבות מבקשת להזכיר שאתם ורק אתם, קובעים איך תתנהל התחרות ואתם מורידים אותה לתהומות התגובות. שיהיה לכם לבריאות.

לסיכום, המצב כעת הוא 1:1, ניצחון אחד לבנות המיוצגות על ידי שירה ואחד לבנים, מטעם איליה ספיצרוב. הטקסט הנוכחי יהיה המכריע בין השניים. טקבקו.

walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully