וואלה!
וואלה!
וואלה!

וואלה! האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

מועמד מספר 5 - זולנדר

21.9.2004 / 13:08

מסעודה משדרות עוד לא מוכנה ללסבית בוצ'ית שנורא רוצה לרוץ לדירה

חברתי מיצי היא, איך לומר בלי להיוס גס רוח, מעט עקומה שכזו: הולכת לדוג כל ערב עמוק ולא באוקיינוס, שוחה בצד של כל העברי לידרים, כל הקירות של החדר שלה מלאים בפוסטרים של קורין אלאל. היא נורא רוצה להשתלב, להיות רגילה, ואני אומר לה: "מיצי, את לא רואה כמה את עקומה?" אבל היא בשלה: "תרשום אותי לאיזה ריאליטי, אנחנו חיים בעידן מודרני, יקבלו אותי" היא אומרת לי. "מה יצא לך מזה?" שאלתי, סתם יזהו אותך בדרך למכולת לא יתנו לך לקנות שם בחינם.

ניסינו, אבל לא הצלחנו למצוא למיצי שום ריאליטי שווה בשביל להירשם אליו, עד שהגיע "רצים לדירה". מיצי אמרה לי: "גם אני רוצה בית כמו כולם. אני רוצה לגעת בעצמי כל היום ושהחברה שלי תשים לי לק בציפורניים לפני שהיא יורדת לי." מיצי, אמרתי לה. אי אפשר. אנחנו מדינה מודרנית, נכון, אבל מסעודה משדרות עוד לא מוכנה ללסבית בוצ'ית כמוך שנורא רוצה בית ודירה וזוגיות כמו כולם. תלכי לסן-פרנסיסקו שם אפשר, או שתלכי לערב הסעודית, שם יתלו אותך ותפסיקי לרצות כל הזמן דברים שלפי ערוץ 2 בכלל לא מגיעים לאנשים מגעילים שכמותך. בערוץ 2, אני מסביר לה, שזה מקום מאד מתקדם, רצים לדירה רק זוגות רגילים של רבנות. חכי בסבלנות לריאליטי שלך אני אומר לה, הוא יגיע. יהיה לו שם מאד יפה כזה: "מיצי וחברותיה שוחות לעומק וחוזרות בתשובה תוך כדי".

נורא מרגש את מיצי לראות עוד חומרים על תחרויות אחרי שהן נגמרות, זה כאילו לפנטז שמשהו אחר אולי יקרה, אבל בעצם לא, כי כבר יודעים. זה כמו לדעת כשאתה הולך לשירותים, מה יצא לך אחרי שתקום. הכול ידוע. מיצי אומרת שכעת היא מבינה יותר טוב את המזרחיות הכובשת של אבי וג'ולי, את הבלונד השופע של קרן ואת הסאטלה של איריס ודרור. היא אפילו חושבת שתוכל להשתלב. כל הקטעים שלא שודרו עד אתמול עזרו לה להבין שאם רק היו נותנים לה צ'אנס להשתלב, היא הייתה מראה לכולם שגם לסבית קטנה ומכוערת יכולה לגלוש על אומגה לתוך הדירה.

מיצי אומרת שהיא אוהבת אותן גם קשוחות וגם בלונדיניות, אז הייתה מסתדרת גם עם קרן וגם עם ג'ולי. מיצי אני אומר לה. תקשיבי לי טוב: זוגיות במודל של ערוץ 2 היא משהו מאד כוחני, עקר, וחד צדדי. הדירה לא מגיעה לך בכלל אבל עזבי אל תקחי ללב, במודיעין המקסימום שתמצאי זה אבן ירושלמית.

walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully