וואלה!
וואלה!
וואלה!

וואלה! האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

חצי גמר II - רן לוקאר מול איליה ספיצרוב

11.10.2004 / 14:20

מפלס האלימות התגובתית מאיים להרים את הגג בשלב חצי הגמר של תחרות "דרושים כותבים"

מקצה שני בשלב חצי הגמר של תחרות "דרושים כותבים" מעמידה זה מול זה את רן לוקאר ואיליה ספיצרוב, שהצטיינו בסיבוב הקודם בעיקר בגיוס כמות יפה של חברים, משפחה ותגובות. אם יכלו, היו ודאי שולחים גם תולעת או וירוס למחשבו של המתחרה, כי בריאליטי כמו בריאליטי, המטרה מקדשת את האמצעים.


כאמור, בשלב זה התבקשו המתמודדים שנותרו להעביר עד יום שבת 9.10 בחצות טקסט בן 350 מילה על כל נושא שייבחרו בתחום הריאליטי הטלוויזיוני. אתם צריכים להחליט מי משני הכותבים המתחרים יעלה לשלב חצי הגמר. הדרך לעשות זאת היא כמובן כפתור התגובה לכתבה, מדד הרייטינג האכזרי והבלתי אמין שכה נפוץ ברשת הישראלית. אנו מזכירים לכם עם זאת, כי התגובות צריכות להיות בנות 15 מילים לפחות, ועליהן להיות ענייניות. כמו כן, המועמדים שייבחרו כאן, יזומנו לראיון אישי שייקבע מי השניים שישתתפו בגמר הגדול. מעשים מכוערים בזירת התגובות יגררו יחס חשדני מצידנו בעת הראיון. אל התגובות אולי סובל הכל, אבל זכרו כי לכל תגובה יש מוצאי תגובה.

הטורים ייסגרו לתגובות 24 שעות אחרי עלייתם לאתר, כלומר ביום ג' בשעה 14:30.

העולה הראשונה לשלב חצי הגמר, שאף תזומן לראיון אישי, היא שירה, שגברה בקרב צמוד גם אם מלוכלך, על עומר בכר, שייאלץ להסתפק בשלב זה בתוכניתו ב"קול הקמפוס".

walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully