וואלה!
וואלה!
וואלה!

וואלה! האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

חצי גמר III - יואב א' מול ג'אק סימקין

12.10.2004 / 14:20

אמצע הדרך של חצי הגמר, תחרות "דרושים כותבים" נכנסת לסיבוב נוסף בזירה. גונג

מקצה שלישי בשלב חצי הגמר של תחרות "דרושים כותבים". הפעם עולים ובאים יואב א' שעושה מחווה לז'אנר קולנועי מוכר, וג'אק סימקין שאשכרה כתב על תוכנית ריאליטי אמיתית, ורק על זה מגיע לו מילה טובה.

בשלב חצי הגמר, למי שזקוק לרענון, התבקשו המתמודדים הנותרים להעביר עד שבת 9.10 בחצות טקסט פריסטייל בן 350 מילה על כל נושא שייבחרו בתחום הריאליטי הטלוויזיוני. אתם צריכים להחליט מי משני הכותבים המתחרים יעלה לשלב הבא. השתמשו בכפתור התגובה לכתבה, מדד הרייטינג האכזרי והבלתי אמין. זכרו כי התגובות צריכות להיות בנות 15 מילים לפחות, ועליהן להיות ענייניות. כמו כן, המועמדים שייבחרו כאן, יזומנו לראיון אישי שייקבע מי השניים שישתתפו לבסוף בגמר הגדול. מעשים מכוערים בזירת התגובות יגררו יחס חשדני מצידנו. אל התגובות אולי סובל הכל, אבל זכרו כי לכל תגובה יש מוצאי תגובה.

הטורים ייסגרו לתגובות 24 שעות אחרי עלייתם לאתר, כלומר ביום ד', 13.10 בשעה 14:30.

במקצה האחרון זכה איליה ספיצרוב שביצע וידוא הריגה ביריבו העיקש והבלוגיסט רן לוקאר, אך שימו לב לריאליטי האמיתי שהתפתח בין שני המשתתפים, שתקשרו זה עם זה באמצעות התגובות לכתבות:

"אנחנו האצבעות של איליה מוחות על היחס המחפיר שלו , אלינוו , תלויה ועומדת בענינינו עתירה בבית הדין לעבודה , אליה מחמר בנט ארוכות , נוגש בנו ומכריח אותנו לכתוב לו תגובות אוהדות לכתבות שלו , הגשנו התפשטרות אך איליה שכר אצבעות סיניות שיתקתקו עבורו , וכך נותרנו מחוסרות עבודה ומחוסרות כבוד, אליה אין לך לב , הנח לנו - האצבעות של איליה"

"רן לוקאר יקר, זהו הטוקבק היחידי שאני נותן לאצבעות שלי להקליד בסיבוב הנוכחי. כיצד תוכל לבדוק את זה? אני מודה, לא תוכל ותאלץ פשוט להאמין שכל התגובות שצברתי עד כה הן אוטנטיות לחלוטין. אתה יודע לא פחות טוב ממני שהקלדת עשרות תגובות בשעה תןך יריקת דם מאסיבית זו אינה חוויה מספקת וגם לא משתלמת מבחינת מערכת האתר. אני מקווה שלפחות בסיבוב הזה נמנע מעצמנו את התענוג המפוקפק הזה...
אני מאחל לך שינת לילה בריאה וארוכה על פני לילה לבן מול המקלדת - איליה ספיצרוב"

"היי איליה. תודה על התגובה שלך אצלי; אני מחזיר "טובה תחת תגובה". עם זאת, אני מוחה על הרמיזות שלך כאילו אני מבלה את לילותיי מול האינטרנט בטיקבוקים עצבניים. מלחמת כנופיות וירטואלית, זה המון קארמה רעה...
הלילה, למשל, לא יכולתי אפילו לגלוש - מודם שרוף לא מקדם את העניין הזה.
יותר מזה, אמש פרסמתי בבלוג שלי קריאה לכל קוראיי שלא להצביע יותר מפעם אחת. אם אתה מעוניין בלינק, אשמח לשלוח לך במייל. בהצלחה, and may the rut kanel win... – רן לוקאר"

אכן, תמונות קשות.

walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully