וואלה!
וואלה!
וואלה!

וואלה! האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

חצי גמר IV - איציק מזרחי מול זולנדר

13.10.2004 / 14:20

דרמה אחת מסתיימת ודרמה נוספת מתחילה. הריאליטי על הריאליטי של וואלה! תרבות בעיצומו

מקצה רביעי ולפני אחרון בשלב חצי הגמר של תחרות "דרושים כותבים". שני הכותבים שיתמודדו על הצומי שלכם הפעם הם איציק מזרחי, עם טור ביקורות כללי על בוגרי ריאליטי, לבין זולנדר שאשכרה מפרגן (!) לתופעת אנה ניקול סמית. הבחירה שלכם תהיה קשה, ללא ספק.

משימת חצי הגמר המשותפת לכל עשרת המועמדים, היתה להעביר עד שבת 9.10 בחצות טקסט פריסטייל בן 350 מילה על כל נושא שייבחרו בתחום הריאליטי הטלוויזיוני. השתמשו בכפתור התגובה לכתבה, מדד הרייטינג האכזרי והבלתי אמין, כדי להחליט מי ימשיך איתנו לשלב נוסף. זכרו כי התגובות צריכות להיות ענייניות ובנות 15 מילים לפחות וכי המועמדים שייבחרו כאן, יזומנו לראיון אישי שייקבע מי מהם יהיו השניים שיעלו לגמר הגדול. פשעי מלחמה בזירת התגובות, דוגמת גיוס חברים המוני, יגררו יחס חשדני מצד המראיינים - אנחנו. אל התגובות אולי סובל הכל, אנחנו, לא.

הטורים ייסגרו לתגובות 24 שעות אחרי עלייתם לאתר, כלומר ביום ה', 14.10 בשעה 14:30.

במקצה האחרון הורידו שני המתחרים את הכפפות. ג'אק סימקין ויואב א', תחת שמות או בדויים או באמצעות חברים טובים (אמרו לנו מי החברים שלכם וגו'), יידו בוץ אחד בשני ללא מנוחה ושלחו תגובות כאילו החיים שלהם תלויים בזה. אומר משהו על הביטחון העצמי שלהם ככותבים, אם הם סבורים שהקהל הרחב לא יכול לשפוט בעצמו. בכל מקרה, יואב א' ניצח בקרב צמוד, וקצת, איך לומר, מכוער.

walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully