וואלה!
וואלה!
וואלה!

וואלה! האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

חצי גמר V - בובה וודוורד מול חי נחום

14.10.2004 / 14:21

שני מועמדים אחרונים בשלב חצי הגמר נכנסים אל הזירה. כן, באופק כבר ממש רואים את הסוף. גונג

עוד שלב בתחרות "דרושים כותבים" מגיע לפרקו, לפניכם המקצה האחרון בחצי הגמר. והפעם, שני הכותבים שפרקו בסגנון חופשי את אשר על לבם בתחום הריאליטי הם בובה וודוורד עם רפרור טרנדי לדוקומנטרי וחי נחום עם חיתוך בקרביים המדממים של הז'אנר.

משימת חצי הגמר המשותפת לכל עשרת המועמדים, היתה להעביר עד שבת 9.10 בחצות טקסט פריסטייל בן 350 מילה על כל נושא שייבחרו בתחום הריאליטי הטלוויזיוני. השתמשו בכפתור התגובה לכתבה, מדד הרייטינג האכזרי והבלתי אמין, כדי להחליט מי ימשיך איתנו לשלב הבא. זכרו כי התגובות צריכות להיות ענייניות ובנות 15 מילים לפחות וכי המועמדים שייבחרו כאן, ביחד עם רות קנאל שעליה נזרק גלגל הצלה, יזומנו לראיון אישי שייקבע מי מהם יהיו השניים שיעלו לגמר הגדול. פשעי מלחמה בזירת התגובות, דוגמת גיוס חברים המוני, יגררו יחס חשדני מצד המראיינים - אנחנו. אל התגובות אולי סובל הכל, אנחנו, לא.

הטורים ייסגרו לתגובות 24 שעות אחרי עלייתם לאתר, כלומר ביום ו', 14.10 בשעה 14:30.

המקצה האחרון סיפק מלחמה עדינה וכמעט בלתי מורגשת, לרגע הצלחנו לשכוח את טיטאני התגובות של פעם, וכמעט נרדמנו. כנראה שככה זה כשלא מתפעלים את מקלדותיהם של מיטב קרובי המשפחה והחברים. ריספקט. זולנדר ושיר ההלל הקצרצר שלו לאנה ניקול סמית זכו לעלות שלב, אולי בגלל התגובות שמחו על סקסיזם ושוביניזם. איציק מזרחי, פורש לבדוק האם אפשר לעטוף דגים עם אינטרנט.

walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully