וואלה!
וואלה!
וואלה!

וואלה! האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

המאבק בג'ה פן נמשך

דב גרינבלט

21.10.2004 / 18:15

בעקבות צו סגירה נעלה העירייה את שערי המועדון בחותמי פלדה, אך אלו נפרצו פעמיים, והמקום ממשיך לפעול כרגיל

בתחילת יולי הוציאה העירייה צו סגירה נגד מועדון ג'ה פן ברחוב קומפרט 11 בפלורנטין, בגין הפעלה ללא רישיונות מתאימים ולאחר שהתקבלו תלונות על מטרדי רעש מצד אחד הדיירים שגרים בסמוך. אף על פי כן המשיך המקום לפעול כרגיל. במהלך אוגוסט סגרה העירייה את המועדון פעמיים בחותמי עופרת (פלומבות), אך הבעלים פרץ אותם ופתח את המקום לקהל. בעקבות צעדים אלה מגבשת נגדו העירייה תביעה משפטית.

"הנני פונה אליכם בתקווה שתפעלו על מנת לשים קץ למסע הייסורים שמרשי ושכניו חווים", כתב לעירייה לפני כמה שבועות עו"ד איתי רימון, עורך דינו של הדייר". במקום מתנהל מועדון שבו נערכות מדי ערב, ובפרט בסופי השבוע, מסיבות והופעות בכל שעות הלילה תוך גרימת מטרד רעש חמור ביותר. מרשי סבר לתומו כי עם כניסת צו הסגירה השיפוטי נגד המקום הוא הגיע אל המנוחה, אך גילה לתדהמתו כי חוק אינו חוק וכל פורע חוק יוצא נשכר. המועדון ממשיך לפעול באין מפריע, לאור ירח, תוך רמיסת זכויותיו הבסיסיות ביותר של מרשי ליהנות ממנוחת לילה. בעל המועדון בז לעירייה ולבית המשפט שהוציא נגדו את הצו.מנגד, גורמי האכיפה אינם עושים דבר כדי למנוע את ההפקרות הו ואת ביזיון בית המשפט, שנעשים בריש גלי מדי ערב". בתגובה נכתב לו מהעירייה: "אנו נמצאים בשלב של הכנת המלצה לתביעה משפטית בגין פריצת החותם והפרת צו שיפוטי".

יהודה כהן, מבעלי המועדון, אמר כי " העניין בטיפול מאוד רגיש כרגע. פתחנו את המועדון כי יש לנו הסיבות שלנו. אנחנו לא יכולים להתקיים בדרך אחרת. בשביל מה להעיר עכשיו את כל הנושא באור זרקורים? לא עמדנו בסטנדרטים של העירייה בגלל איזה שכן מתלונן, הלכנו והשקענו 80 אלף שקל, ואנחנו ממתינים לביקורת של העירייה. כלומר, העניין מטופל, ותוך כדי אנחנו עובדים בשקט. אנחנו ממשיכים כי יש לנו קרוב לעשרה אנשים עובדים ולא יהיה מי שישלם להם משכורות. אין דרך אחרת, אי אפשר להפסיק את העבודה".

מהעירייה נמסר, כי "למקום יש צו סגירה שיפוטי שהוצא על ידי בית משפט. למרות שהמועדון נאטם פעמיים, נפרצה החותמת והוא ממשיך לפעול בניגוד לחוק ולהחלטת בית משפט. בכוונת העירייה להגיש כתב אישום על הפרת צו שיפוטי במקביל לרישום דו"חות על ידי אגף הפיקוח בגין הפעלה לא חוקית של המקום".

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully