אלו מועמדי "מסך הזהב 2005"

    בפעם הראשונה, הוכרזו שמות המועמדים במסיבת עיתונאים מיוחדת שהתקיימה הבוקר. הטקס עצמו יתקיים בעוד חודש

    היום בבוקר הוכרזו במסיבת עיתונאים המועמדים לטקס "מסך הזהב 2005" במסיבת עיתונאים חגיגית שהתקיימה במלון "דן תל אביב". גיא פינס – שיאן זכיות של הטקס משנת 1998 ונירית וייס, עורכת פנאי פלוס שמקיים את התחרות זו השנה ה-11 היו אלו שביצעו בפועל את ההכרזה.

    הטקס עצמו יתקיים בעוד חודש, ב-8 בדצמבר, ב"היכל התרבות", פתח תקווה. המעמד שבו יתחרו הטאלנטים הטלוויזיונים על פסלוני הזהב, ושאותו ינחה ארז טל, ישודר בקשת החל מהשעה 20:45. מסיבת העיתונאים תשודר מחר.

    "מסך הזהב 2005" היא תחרות שמבוססת על בחירת הקהל ולא על אנשי אקדמיה למיניהם. בשלב הראשון של התחרות הועמדו להצבעה כל התוכניות ששודרו השנה בכל הערוצים. בשלב הזה התחרו יותר מ-500 כוכבי טלוויזיה ותוכניות, מתוכם 258 תוכניות טלוויזיה שהופקו בישראל. חמש (או 6 אם יש תיקו) התוכניות שזכו ברוב הקולות עלו לשלב הגמר על פי 19 קטגוריות. ההצבעה הסופית תיפתח מחר, ב-9 בנובמבר ותמשך עד ה-4 בדצמבר.

    במקום הראשון מבחינת כמות המועמדיות נמצא ערוץ 2, עם 34 מועמדויות. הוט מציגה 24 מועמדויות, ואילו ערוץ 10 הגיע למקום השלישי עם 18 מועמדויות. ליס – 11 מועמדויות והערוץ הציבורי ערוץ 1 מציג ארבע מועמדויות בלבד.

    טוב לדעת (מקודם)

    סובלים מכאבי ברכיים? פיתוח ישראלי חדשני יעזור לכם לטפל בהם

    לכתבה המלאה

    העולים לגמר

    "תוכנית השנה":

    1. "אהבה זה כואב" – ישראל 10
    2. "אהבה מעבר לפינה" - ערוץ 2
    3. "אקזיט" – הוט 3
    4. "ארץ נהדרת" – קשת, ערוץ 2
    5. "השיר שלנו" – יס
    6. "השמינייה" – ערוץ הילדים הוט
    7. "טלנובלה בע"מ" – הוט 3
    8. יצפאן – הוט3
    9. "כוכב נולד 3" – קשת, ערוץ 2
    10. "משחק מכור" – רשת, ערוץ 2

    תוכניות אירוח:
    1. יאיר לפיד – רשת, ערוץ 2
    2. יצפאן – הוט 3
    3. לימוזינה עם גיל ריבה – ישראל 10
    4. מי מפחד מצופית גרנט – ישראל 10
    5. כתבנו בצפון יוצא לפגישה – מנחם הורוביץ – קשת, ערוץ 2

    תוכניות בידור:
    1. ארץ נהדרת – קשת, ערוץ 2
    2. דאבל דייט – ביפ ערוץ הצחוק
    3. היכל התרבות – רשת, ערוץ 2
    4. משחק מכור – רשת, ערוץ 2
    5. קצרים – טלעד/רשת, ערוץ 2
    6. ריח מנטה – ערוץ 1

    תחרות / ריאלטי
    1. הדוגמניות – ישראל 10
    2. השגריר – קשת, ערוץ 2
    3. כוכב נולד 3 – קשת, ערוץ 2
    4. מת להיות – טלעד, ערוץ 2
    5. סוף הדרך 2 – רשת, ערוץ 2
    6. רצים לדירה 2 – טלעד, ערוץ 2

    תוכניות סגנון חיים:
    1. אודטה – ישראל 10
    2. גיל חובב והתוספות – הוט 3
    3. המסיבה עם יובל כספין – ישראל 10
    4. מסע עולמי – טלעד, ערוץ 2
    5. שום, פלפל ושמן זית – ערוץ 1

    תוכניות מקור לילדים ונוער:
    1. אדומות – ערוץ הילדים
    2. אקזיט – הוט 3
    3. בחדר של חני – ערוץ 1
    4. אולפן ערוץ הילדים – ערוץ הילדים
    5. השמינייה – ערוץ הילדים הוט
    6. ראש גדול – ערוץ הילדים יס

    סדרה יומית:
    1. אהבה מעבר לפינה – ערוץ 2
    2. השיר שלנו – יס
    3. טלנובלה בע"מ – הוט 3
    4. פיק אפ – ישראל 10

    סדרות דרמה וקומדיה:
    1. אהבה זה כואב – ישראל 10
    2. אלביס רוזנטל והאשה המסתורית – קשת, ערוץ 2
    3. בטיפול – הוט 3
    4. החיים זה לא הכל – טלעד, ערוץ 2
    5. חדר מלחמה – רשת, ערוץ 2

    סרט טלוויזיה:
    1. חתה יתח סבח – הוט 3
    2. לנצח עם מיקי בקוביץ' – הוט FUN
    3. נחמה בת יפונה תחילה – ישראל 10
    4. עד מדינה –HOT FUN
    5. קרובים קרובים האיחוד – קשת, ערוץ 2

    מגזינים:
    1. AXN מאניה יעל גולדמן – AXN
    2. ווי בעשר –יס ווי
    3. כל בוקר – ישראל 10
    4. ערב טוב עם גיא פינס – הוט 3
    5. קפה טלעד – טלעד, ערוץ 2

    יש עוד

    תוכניות תעודה ותחקיר:
    1. דין וחשבון, רינו צרור - ישראל 10
    2. החיים על פי ווי –יס ווי
    3. כלבוטק – רשת, ערוץ 2
    4. רישיון להרוג – קשת, ערוץ 2
    5. שומר מסך – טלעד, ערוץ 2 /ישראל 10

    מגישי חדשות ואקטואליה:
    1. גדי סוקניק ויונית לוי – ערוץ 2
    2. גיא זוהר – ישראל 10
    3. דני קושמרו – ערוץ 2
    4. ירון לונדון ומוטי קירשנבאום – ישראל 10
    5. מיקי חיימוביץ' ויעקב איילון – ישראל 10

    שדרני ספורט:
    1. אלי אילדיס ומירי נבו – ספורט 5
    2. אורי לוי – ערוץ 1
    3. דידי הררי – שבת של כדורגל
    4. יורם ארבל – ערוץ 2, ספורט 5
    5. מודי בראון – ספורט 5

    השחקן הטוב ביותר בסדרה מקורית:
    1. אבי קושניר, החיים זה לא הכל – טלעד, ערוץ 2
    2. אסי דיין, בטיפול – הוט 3
    3. אסי כהן, אהבה זה כואב – ישראל 10
    4. מקס אולארצ'יק, אדומות – ערוץ הילדים
    5. שייקה לוי, אלביס והאשה המסתורית – קשת, ערוץ 2

    השחקנית הטובה ביותר בסדרה מקורית:
    1. איילת זורר, בטיפול – הוט 3
    2. אורלי זילברשץ בנאי, לתפוס את השמיים – קשת, ערוץ 2
    3. אפרת בוימולד, אפידורל – יס+
    4. דנה מודן, אהבה זה כואב – ישראל 10
    5. ענת וקסמן, החיים זה לא הכל – טלעד, ערוץ 2

    שחקן בסדרה יומית:
    1. אורי אומנותי, טלנובלה בע"מ – הוט 3
    2. גיא לואל, טלנובלה בע"מ – הוט 3
    3. יהודה לוי, אהבה מעבר לפינה – ערוץ 2
    4. עופר שכטר, טלנובלה בע"מ – הוט 3
    5. רן דנקר, השיר שלנו - יס 5 ישראלי

    שחקנית בסדרה יומית:
    1. אגם רודברג, "אהבה מעבר לפינה" – ערוץ 2
    2. אוולין הגואל, פיק אפ – ישראל 10
    3. טלי שרון, טלנובלה בע"מ – הוט 3
    4. יעל שרוני, השיר שלנו – יס 5 ישראלי
    5. נינט טייב, "השיר שלנו" - יס 5 ישראלי

    סדרות רכש:
    1. 24 – ישראל 10
    2. THE O.C – יס Weekend, ישראל 10
    3. אבודים – XTRA הוט
    4. חברים – קשת, ערוץ 2
    5. עקרות בית נואשות – יס+

    טלנובלות ואופרות סבון רכש:
    1. היפים והאמיצים – ערוץ 2
    2. טרה אספרנסה – הוט 3
    3. פלורסיינטה – ג'טיקס
    4. צעירים חסרי מנוח – הוט 3
    5. תשוקת הניצים - ויוה

    אפשר להצביע בטלפון 9998888–057, או באתר ynet.

    "מסך הזהב" יתקיים וישודר ב- 8 בדצמבר, בשעה 20:45, ערוץ 2.

    טרם התפרסמו תגובות

    הוסף תגובה חדשה

    בשליחת תגובה אני מסכים/ה
      walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully