וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

אמנות הנגיעה בעצב החשוף

אוהד קונום

6.12.2005 / 9:40

סימני פישוק, טור שבועי חדש של אוהד קונום, הנותן סימנים באתרי הפורנו ברשת. והפעם, Meatholes.com

כבר משם האתר, "חורי בשר", ניתן להסיק את המובן מאליו: אתר זה שייך אל הסוגה החביבה של פורנו השפלות (humiliation porn), סוגה שהיא כשלעצמה עולם רחב מאוד ואחד הגשרים הפורנוגרפיים בין בדסמ (bdsm) וסתם הארדקור (hardcore). ספק אם חאן טושן, יוצר Meatholes, המציא איזה גלגל, אבל באפיזודות רבות להפתיע הוא וצוות הזרגים העומדים לרשותו פשוט עושים זאת נפלא.

משחק לא אמין הוא אחת הבעיות הגדולות בכל סוג של פורנו שבו אמור/ה הגיבור/ה לסבול, כדי לעורר זקפות ולשמש חומר אוננות משובח. כיצד ניתן להתגרות מהשפלתה של מישהי הסופגת זרם של שתן חם ומהביל לפרצופה, אם הבעת פניה מביעה אדישות, או גרוע מכך – שעשוע, מעצם המצב?

ומאידך גיסא, כמה מגרה היא הבעת פניה של קריסטל ריי, באחת האפיזודות הקלאסיות של Meatholes. עיניה מוצפות דמעות אמיתיות, כאשר היא שוכבת ערומה על בטנה, וידיה אוחזות בקרסוליה כפי שנצטוותה. בשלב זה, כבר עברה הרבה: חבטו בה, זיינו אותה, ירקו על פניה ולתוך פיה, אך בעיקר – וזה הלא מחרמן יותר מכל את חובבי הז'אנר – עלבו בה. מעדנות, ולאחר שעד לשלב זה נהג בחור הבשר הזה שלו ברוך המאפיין פטיש שניצל, כורע המענה שלה ושואל: "האם כמעט שברתי אותך?". קריסטל מהנהנת. הוא מורה לה לנשק את לחיו, והיא מעניקה לו נשיקה עדינה, רכה. הוא לוחש על אוזנה משהו, והן מתכרכמות. איש לא שמע את הלחש, אך כל מי שיש לו גישה לאינטרנט יכול היה להתגרות מהעלבון.

אפיזודה סטנדרטית של Meatholes נפתחת בשיחה עם השחקנית – בדרך כלל ינהל אותה טושן עצמו. במהלכה, תודה השחקנית שהיא "זונה" ו"חתיכת חרא". תכופות, תישאל לשלום הוריה, או בעלה, ותתבקש להישיר פנים למצלמה ולשחרר משפט כגון: "Hi mom & dad. Look, your little princess has turned into a piece of shit whore". מהון להון, יובילו סטירה או שתיים על הפנים והשדיים, כמה יריקות ולעיתים גם הצלפות ברצועת עור אל לב האפיזודה, שם תיטחן השחקנית באבריהם של בין שחקן אחד לשלושה, בסגנון הארדקורי ישן וטוב (דפיקות גרון במקום מציצות, אנאלי, חדירות כפולות, ליקוק פי הטבעת של השחקנים). הגמירות הן בדרך כלל לפה או לפנים. לאורך כל החלק המרכזי, ימשיכו ההעלבות וההשפלות, והרי זה – ופרק הראיון המבוצע בווירטואוזיות על-ידי טושן – התבלין שב- Meatholesיודעים טוב כל כך להשביח עימו את התבשיל.

וזה מביא אותנו אל סוד הצלחה נוסף של אתר זה: מפעיליו יודעים את מי ללהק, וכיצד לנהוג במי. בצד הברקות של שחקניות אלמוניות למדי כקרי – שפחה בריטית הנהנית בעליל מבדסמ פיזי ומנטלי גם יחד – זכינו לראות כמה גושי בשר מוכרים מאוד במטחנה של חאן טושן. ב-105 האפיזודות שהוצעו עד כה לצפיה ברשת הופיעו (בין השאר) טיילור ריין, אשלי בלו, ג'ולי נייט, ג'קי מור, ג'יה פאלומה, רנה פורנרו, ג'ן פאדובה, סומה, דז'ה, בראנדי ליונס, ליסה מארי, דמי מארקס, נוטיקה, נודיה נייס ושרלילות מובחרות רבות אחרות.

גם מהשחקניות הידועות יותר, יודעים ב- Meatholesלחלץ הופעות לא שגרתיות – ג'יה פאלומה, למשל, היא מהקשוחות שבהן – אישה שכנראה תוסיף לחייך גם אם תשפוך על פניה מריצה מליאה בצואת גמלים. בהברקה אדירה מארגן עבורה טושן, עוד לפני שזין אחד נשלף מזוג מכנסיים אחד, בוקקה יריקות של ממש, ואפילו על פניה שלה חולפת עננה כאשר נוחת עליהם משהו שנראה כגוש דוחה במיוחד של ליחה אפורה!

Meatholes הוא אתר מצויין משום שהוא מביא – בחלק גדול מהמקרים – את השחקניות המופיעות בו אל קצה היכולת. לא קל לגעת בעצב החשוף של שועלות פורנו ותיקות, אך אין דבר שיגרה יותר את חובבי ההשפלות, מלחוש שהבושה שלהן כלפיו אמיתית.

ציון: אורגזמה
פורמטים: MPEG ו-WMV
בתשלום: כן

מקרא הציונים

איבר רפוי – בנאלי, משעמם, לא מחרמן.

דגדוג באיבר – פורנו סטנדרטי ולא מרגש.

זקפה חלקית – פורנו סטנדרטי, אבל עם הברקות מזדמנות.

זקפה מלאה – פורנו טוב, קלאסי בסוגו, העושה את העבודה היטב.

אורגזמה – יצירתי, ייחודי, מחרמן אש. פורנו במיטבו.

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    0
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully