וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

פותחים רגליים: על משתתפי העונה החדשה של "רוקדים עם הכוכבים"

אייל דץ

27.10.2010 / 12:58

בשביל הקמפיין להלבשה תחתונה או בשביל מס הכנסה? אייל דץ עבר על רשימת משתתפי "רוקדים עם כוכבים", כולל פמלה אנדרסון, כדי להבין עד כמה באמת הם מיואשים

קובי פרץ

אין תמונה. צילום מסך, מערכת וואלה
מה יגידו החברים במעשיהו? קובי פרץ ורינה גרישפון/מערכת וואלה, צילום מסך

*מדד הייאוש: פרץ נכנס למשבצת הזית"ם - זמר ים תיכוני מטרוסקסואל, משבצת שאותה מילא בהצלחה בעונה שעברה פרץ אחר - משה, שנאלץ גם הוא להוריד מכבודו ולהשתתף בתוכנית המיועדת לסלבס מדרגים ב' ו-ג'. כסף לא חסר לו לפרץ (קובי, כן?), חיבוק מהמיינסטרים גם לא ולכן השתתפותו בתוכנית היא סוג של שפגט גדול המכוון בעיקר לאנשי מס הכנסה ואמור להראות להם מאיפה משתין הדג.

*מה יש לו להרוויח: הופעת אורח בעונה הבאה של "חיים אחרים", אייטם בגיא פינס על רומן לכאורה עם פמלה אנדרסון, זימון ללהקת בת שבע במסגרת סיבוב ההופעות החדש שלהם "בת שבע בג'ינס".

*מה יש לו להפסיד: אם הקטע עם מס הכנסה לא יסתדר, סביר מאוד להניח שהקולגות שלו לתא המאסר במעשיהו ישמחו לבדוק מקרוב את יכולות השפגט שלו.

אקי אבני

אין תמונה. צילום מסך, מערכת וואלה
אולי יהיה רומן עם פמלה. אקי אבני ופולינה צ'יקטונוב/מערכת וואלה, צילום מסך

*מדד הייאוש: עבור אבני זו היתה שנה עמוסה שכללה קמפיין אירוני למילקי, תפקיד זוטר ב"חסמב"ה דור 3" וליהוק מרכזי במחזמר "לילה לא שקט". ועדיין, אבני עוד לא ממש נחת. הוא עדיין מסתובב לו בדיוטי פרי וסוחב (שלא בצדק) עבר אפל בדמות גופה בסדרת מתח אמריקאית. ההשתתפות ב"רוקדים עם כוכבים" היא החתימה הסופית בדרכון של אבני, חתימה שאומרת שמכאן יש רק מסלול אחד- תוכנית לייף סטייל בערוץ אגו.

*מה יש לו להרוויח: מבין כל הזכרים המיוחמים על הסט, אבני הוא היחידי שבאמת יש לו סיכוי תיאורטי עם פמלה אנדרסון, או במילים אחרות: "דו יו נואו קיפר סאתרלנד? היא איז א פרינד אוף מיין".

*מה יש לו להפסיד: כלום. הוא במקום אחר בחיים שלו, "מקום שאין בו מפסידים ומנצחים" (מתוך הריאיון ל-7 לילות).

איציק זוהר

אין תמונה. צילום מסך, מערכת וואלה
אבל מה עם הגבריות? איציק זוהר ואלונה דיסקין/מערכת וואלה, צילום מסך

*מדד הייאוש: במקרה של איציק זוהר מדובר בליהוק קלאסי. האיש נולד לתוכנית והדבר היחידי שלא ברור הוא איך זה לא קרה עד עכשיו. האיש שהמציא את המטרוסקסואליות העברית הולך לדרבי קשה נגד יורש העצר קובי פרץ. התחזית? זה ייגמר או בהחלפת טיפים על קרמים לגוף או בסקס פרוע.

*מה יש לו להרוויח: את הטיפ של פרץ איך להוריד שערות מהחזה בעזרת אציטון.

*מה יש לו להפסיד: את קמצוץ הגבריות שעוד נשאר בו.

מרחב מוהר

אין תמונה. צילום מסך, מערכת וואלה
מה שלא עבד עם שמעון אמסלם, לא אמור לעבוד גם כאן. מרחב מוהר ואנסטסיה שפירו/מערכת וואלה, צילום מסך

*מדד הייאוש: איזו הברקה. ניקח את אלוף ישראל באגרוף, גבר שבגברים, ונהפוך אותו תוך פרק זמן קצר לרקדן עדין ורגיש. נו באמת. קצת ריספקט לצופה. מה שלא עבד עם שמעון אמסלם סביר להניח שלא יעבוד עם מוהר בעונה הנוכחית.

*מה יש לו להרוויח: קמפיין הלבשה תחתונה של דלתא.

*מה יש לו להפסיד: את התחתונים, אחרי שהחבר'ה במכון האגרוף יעשו לו ווג'י.

עדי הימלבלוי

אין תמונה. צילום מסך, מערכת וואלה
זהירות על האגן, כן? עדי הימלבלוי ודניס בלצרקובסקי/מערכת וואלה, צילום מסך

*מדד הייאוש: עד לפני כמה שנים היתה הימלבלוי אחת ההבטחות היותר גדולות של עולם הבידור הישראלי, או ליתר דיוק, עולם בידור הילדים הישראלי. בשלב מסוים החליטה הימלבלוי לבצע תפנית מפתיעה ולברוח מעתיד שכולו מיכל ינאי, והודיעה על פרישתה מערוץ הילדים לטובת סדרה חדשה בכיכובה שאמורה לעלות למסך בחודשים הקרובים. ההשתתפות ב"רוקדים עם כוכבים" אמורה לתת פוש יח"צני לקראת ולבשר את תחילת המיתוג מחדש של הימלבלוי.

*מה יש לה להרוויח: שער חושפני במגזין מרכזי, בו תתוודה על מאהביה (או מאהבותיה, אם יתעקשו שזה מה שיביא את השער), השתתפות ב"מחוברות 3".

*מה יש לה להפסיד: כלום. רק לא ללכת רחוק מדי עם השפגט. בכל זאת, עוד מעט מתחילה עונת הפסטיגלים.

רון שחר

אין תמונה. צילום מסך, מערכת וואלה
אז מי כאן הסלב? רון שחר ואנה ארונוב/מערכת וואלה, צילום מסך

*מדד הייאוש: מודים ומתוודים. חוץ מתמונות פפראצי, לא ברור מה הוא עשה באמת כדי להיות כאן. בדף הוויקיפדיה שלו מצוין בין היתר שהוא שיחק בלא מעט טלנובלות והשתתף בפרסומות עבור חברות מסחריות רבות ובהן yes, קוקה-קולה, בנק הפועלים, מכבי, לאומי ופלאפון. שחר יושב על משבצת הדוגמן עם אספירציות המשחק, משבצת אותה אייש בשנה שעברה מייקל לואיס וייאלץ להתמודד עם העובדה הכואבת שאנה ארונוב, בת זוגו לתחרות, יותר סלב ממנו.

*מה יש לו להרוויח: קמפיין יוקרתי למועצת החלב, המלווה בשמועות על רומן עם ארונוב.

*מה יש לו להפסיד: את חיי הנישואין שלו.

טל ברקוביץ

אין תמונה. צילום מסך, מערכת וואלה
בקרוב תצטרפי לחבורת צהלה. טל ברקוביץ' ובוריס זלצמן/מערכת וואלה, צילום מסך

*מדד הייאוש: ברקוביץ היא המקבילה הנשית של שחר בתוכנית. הבחירה ללהק את שניהם מעידה על כך שבהפקת התוכנית הבינו סוף סוף את מה ש"בהישרדות" יודעים כבר מזמן: תחרות זה נחמד והקונספט בכלל הורס, אולם בשורה התחתונה רוב הצופים צופים בתוכנית כי היא מעניקה להם חוויה שלא בכל יום מזדנבת לה לפריים טיים בצעדי צ'ה צ'ה - אנשים סקסיים בלבוש סקסי, רוקדים ריקודים סקסיים. זה הסיפור וזה גם התפקיד של ברקוביץ בתוכנית.

*מה יש לה להרוויח: רומן עם ציון ברוך.

*מה יש לה להפסיד: רומן עם ציון ברוך.

הילה אלפרט

אין תמונה. צילום מסך, מערכת וואלה
בעונה הבאה: אייל שני. הילה אלפרט וחיים פרשטיין/מערכת וואלה, צילום מסך

*מדד הייאוש: מי שלא רצה אותה בתפקיד הצלע הנשית ב"מאסטר שף" קיבל אותה בתפקיד סמן האיכות ב"רוקדים עם כוכבים". אם אלפרט תעשה אהבה עם הרחבה כמו שהיא יודעת לעשות אהבה עם אוכל, היא עשויה להיות הממתק של התוכנית.

*מה יש לה להרוויח: את המשבצת הנשית בעונה הבאה של "מאסטר שף".

*מה יש לה להפסיד: את התדמית הנקייה יחסית שהיא טיפחה במהלך הקריירה שלה.

דליה מזור

אין תמונה. צילום מסך, מערכת וואלה
עמנואל, אמרתי לך שאני מסוגלת להגיע למקומות האלו. דליה מזור ודני יוחטמן/מערכת וואלה, צילום מסך

*מדד הייאוש: משבר גיל ה-60? התערבות עם החבר'ה מהערוץ הראשון? טיזר לקראת אוטוביוגרפיה עסיסית שתזעזע את רוממה? לא ברור למה מזור עושה את זה ועוד יותר לא ברור האם בא לך להסיר בפניה את הכובע או להגיש תלונה אצל הממונה על קבילות הציבור של רשות השידור. כך או כך, אנחנו בעדה.

*מה יש לה להרוויח: חוזה טאלנט בערוץ הראשון שאחרי הרפורמה.

*מה יש לה להפסיד: 50 שקלים לעמנואל הלפרין, שיתמודד בעונה הבאה אם מזור לוקחת.

גילי שם טוב

אין תמונה. צילום מסך, מערכת וואלה
מכאן זה רק לכנסת. גילי שם טוב/מערכת וואלה, צילום מסך

*מדד הייאוש: השיחוק של יוצרי התוכנית, שלא היססו לדחוף את האג'נדה שלהם לתוך הפרצוף של הקהל הישראלי. למי שלא מכיר ולא יודע, גילי שם טוב, מגישת חדשות ספורט הזכורה בעיקר ממשחקי האולימפיאדה של 2008, היא לסבית מוצהרת המגדלת ילד יחד עם בת זוגה. שם טוב תהיה הראשונה בתולדות התחרות שתרקוד עם בת מינה (דורית מילמן). עכשיו כל מה שנותר הוא לחכות לזוג הגברים הראשון שירקדו יחדיו את הטנגו, ויש לנו אפילו רעיון לליהוק לוהט ושובר שתיקה.

*מה יש לה להרוויח: מקום 6 ברשימה של מרצ בבחירות הבאות.

*מה יש לה להפסיד: מושב בכנסת. כפי שזה נראה כרגע, ניצן הורוביץ יצטרף לעונה הבאה.

שלומי קוריאט

אין תמונה. צילום מסך, מערכת וואלה
אבאל'ה, הצלקת זה מהפוקסטרוט? שלומי קוריאט והדס פישר/מערכת וואלה, צילום מסך

*מדד הייאוש: העונה החדשה של "הבורר" וההשתתפות בתוכנית אמורות להזניק למעלה את הקריירה שכרגע מוכר בעיקר לצופי HOT כאבי "הטחול" אסולין. אם דליה מזור היא הפייבוריטית שלנו בקרב הנשים, קוריאט הוא הגבר שהיינו רוצים שיזכה.

*מה יש לו להרוויח: תפקיד משנה בכל סרט מלחמה ישראלי שייצא לבתי הקולנוע בשנים הבאות וברוך ה' - לא יחסרו כאלו.

*מה יש לו להפסיד: את הצופים הצעירים שחשבו שהוא אשכרה טיפוס קשוח.

שרון חזיז

אין תמונה. צילום מסך, מערכת וואלה
אוף מתי אחזור לקשקש עם דנה ברגר על בעיות בתיכון? חזיז ויניב קקון/מערכת וואלה, צילום מסך

*מדד הייאוש: נאמר זאת בעדינות - "רוקדים עם כוכבים" היא לא מה שיציל את הקריירה של חזיז. התוכנית רק תיתן לה מרחב נשימה עד יציאת הדיסק החמישי שלה והתפקיד ברימייק ל"עניין של זמן". שילוב מוצלח של שלושת האלמנטים עשוי להוביל את חזיז למקום ראוי בהרבה מהיתקלויות בביקיני ומטה של מיכל אמדורסקי.

*מה יש לה להרוויח: את הדימוי הסקסי שלה בחזרה.

*מה יש לה להפסיד: יכול להיות שהעזיבה של ערוץ 24 היתה מהלך פזיז.

בונוס: פמלה אנדרסון

אין תמונה. צילום מסך, מערכת וואלה
עדיף על קלטת פורנו, כן? פמלה אנדרסון ב"רוקדים עם כוכבים" האמריקאית/מערכת וואלה, צילום מסך

מדד הייאוש: בשנים האחרונות העדיפה אנדרסון להשקיע את מירב האנרגיות בקמפיינים למען צמחונות וזכויות בעלי חיים. זה מרגש, זה מחמם את הלב, אבל זה ממש לא עושה רושם על מנהל הבנק. לכן, אנדרסון נותנת מדי פעם בחלטורות, המרכזית שבהן היתה השתתפותה בעונה האחרונה של "רוקדים עם כוכבים" האמריקאית. מפיקי הגרסה הישראלית זיהו את ההזדמנות ומיהרו להזמין את אנדרסון כשופטת אורחת.

*מה יש לה להרוויח: כסף אפילו יותר קל מהקופה שהיא דפקה על הקלטת פורנו שלה ושל טומי לי. אפשר לומר שפה, זה אפילו יכאב פחות.

*מה יש לה להפסיד: את הקול המוסלמי בבחירות הבאות למושל קליפורניה.

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    4
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully