פרס ספיר 2011 - הידיעות, הביקורות והזוכים

  אורלי קסטל בלום: "רוצה להולנד, בשביל הסמים חופשי"

  אורלי קסטל בלום רוצה להולנד בשביל הסמים וחגי ליניק רוצה לפגוש את י"ח ברנר; מפגש נוסף עם המועמדים לפרס ספיר של מפעל הפיס

  מערכת וואלה!
  יח"צ - חד פעמי

  השאלון המיתולוגי של "סטודיו למשחק" הצליח לא פעם להוציא תגובות משעשעות ומעניינות מהשחקנים שהתארחו בתוכנית והעניק הצצה לעולם האסוציאציות שלהם. וואלה! תרבות מביאה לכם בבלעדיות את הגרסה הישראלית שלו - בתחום הספרות.

  לקראת טקס פרס ספיר לספרות של מפעל הפיס 2011, מתקיימים החודש מפגשים ספרותיים עם חמשת המועמדים הסופיים לפרס - אורלי קסטל בלום ("חיי חורף"), חגי ליניק ("דרוש לחשן"), מתן חרמוני ("היברו פבלשינג קומפני"), משה סקאל ("יולנדה") ודן בניה סרי ("ארטור"). בדומה לתוכנית האמריקאית המקורית, גם כאן המפגשים מתקיימים במוסדות אקדמיים מרכזיים ברחבי הארץ, כאשר את תפקיד ג'יימס ליפטון ממלא קובי מידן.

  הנה לפניכם המפגש עם אורלי קסטל בלום ועם חגי ליניק באוניברסיטת תל אביב, המספרים היכן היו רוצים לחיות לשנה, מה הקללה האהובה עליהם, ובאיזה תקופה היסטורית היו בוחרים לבקר ליום אחד. יתר המפגשים יופיעו בבלעדיות בוואלה! תרבות עד מועד הענקת הפרס ב-16 בינואר.

  פרס ספיר לספרות של מפעל הפיס מוענק השנה זו הפעם ה-11, כאשר בראש ועדת השיפוט עומדת שופטת בית המשפט העליון בדימוס דליה דורנר. הזוכה בבפרס ספיר לשנת 2011 יקבל פרס כספי של 150 אלף שקלים, וספרו יתורגם לערבית ולשפה זרה על פי בחירתו.

  תרדמת חורף: על "חיי חורף" של אורלי קסטל בלום

  פרס ספיר - מי הזוכה שלכם? ספרו לנו בפייסבוק

  טרם התפרסמו תגובות

  הוסף תגובה חדשה

  בשליחת תגובה אני מסכים/ה
   walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully