קצוות מפוצלים: היום שאחרי ערוץ 2

הפריים טיים הראשון אחרי הפיצול: מה ישודר הערב?

הערב (ד') יתעמתו "ארץ נהדרת" בקשת 12 מול "המירוץ למיליון" בפרק הדחה בניו יורק ברשת 13. בערוץ עשר באפיק 14 "המקור" עם תכנית על הקרן החדשה לישראל, ובכאן 11 "שטח הפקר" בתחקיר על סחר איברים. רגע אחרי הפיצול – לוח השידורים המלא

  • קשת
  • רשת
  • ערוץ 10
וואלה! תרבות
"ארץ נהדרת" בהגשת אייל קיציס בקשת 12 נגד "המירוץ למיליון" בהגשת רון שחר ברשת 13 (צילום: עיבוד תמונה, אביב חופי)

אתמול בחצות (בין שלישי לרביעי) הסתיימו שידורי ערוץ 2, והזכייניות שהרכיבו אותו התפצלו לשני ערוצים נפרדים שמשדרים 7 ימים בשבוע: קשת 12 ורשת 13. במקביל, ערוץ עשר עבר לאפיק מספק 14. וואלה! תרבות עושה לכם קצת סדר עם פירוט של מה בדיוק ישדרו לפנות ערב, הערב והלילה בארבעת ערוצי הברודקאסט הישראליים – ערוץ כאן 11 של תאגיד השידור הציבורי, ערוץ קשת 12, ערוץ רשת 13 וערוץ עשר באפיק 14.

(צילום: מערכת וואלה!, דיפולט)

ערוץ כאן 11 - תאגיד השידור הציבורי

18:00 "ערב ערב" עם דב גילהר, רינק ספיבק וקרן אוזן.

19:00 "שבע אקטואלי" עם אמיר בר שלום.

19:56 "חדשות הערב" עם גאולה אבן-סער.

21:02 "שטח הפקר" בהגשת רוני זינגר – תכנית תחקירים שתעסוק הערב בסחר באיברים, כולל ריאיון עם מבוקש על ידי האינטרפול החשוד כעומד בראש רשת לסחר באיברים.

21:58 "המכולה: אובססיה" – פרק אחרון לעונה של תוכנית התרבות.

22:30 "חדשות הלילה".

23:00 "מועדון תרבות".

23:30 "האוס" – עונה 2.

(צילום: יח"צ)

ערוץ קשת 12

17:15 "אנשים" בהגשת קורין גדעון וחיים אתגר.

18:00 "שש עם עודד בן עמי".

18:55 "ערב טוב עם גיא פינס" - כולל ריאיון ראשון עם לוסי דובניצ'יק אחרי הנפילה והפציעה הקשה.

19:25 "התכנית הכלכלית" עם קרן מרציאנו.

20:00 חדשות הערב, המהדורה המרכזית עם יונית לוי ודני קושמרו.

21:00 "ארץ נהדרת" – עם דמות חדשה של יאיר נתניהו בגילומו של רועי בר נתן, וכן הדמויות של אייל גולן ואביב גפן בעקבות הריאליטי שיגישו, ראובן (ערן זרחוביץ') וסדרת מערכונים חדשה בשם "מושב חופנים".

22:00 אדיר מילר מאלתר אמריקה – ש.ח..

22:45 "היום בלילה" עם גורי אלפי – שידור חי.

23:15 "חי בלילה" עם נדב בורנשטיין בשידור חי.

(צילום: יחצ)

ערוץ רשת 13

17:15 "אקטואליות" עם שרון כידון – בפאנל התכנית יופיעו ציפי רפאלי, מרגלית צנעני ודנה ספקטור. התכנית תארח היום את מנכ"לית פייסבוק ישראל, עדי סופר תאני.

18:00 "שש עם עודד בן עמי".

19:00 התכנית "לפני החדשות" בהגשת לוסי אהריש ואודי סגל.

20:00 חדשות הערב, המהדורה המרכזית עם יונית לוי ודני קושמרו.

21:00 "המירוץ למיליון" – פרק הדחה בניו יורק.

22:45 "הצנרת" עם גיא לרר.

23:30 "לילה טוב ישראל" עם דוריה למפל ועמליה דואק, המתכונת החדשה של תכנית הלילה של חברת החדשות.

(צילום: מערכת וואלה!, דיפולט)

ערוץ עשר - בשלט 14

18:00 "לונדון את קירשנבאום".

19:00 "הכל כלול".

19:57 "המהדורה המרכזית" עם תמר איש שלום.

21:00 "המקור" בהגשת רביב דרוקר וברוך קרא – פרוייקט מיוחד בעקבות "הקרן החדשה לישראל" – חלק א'.

22:05 "הצינור" עם טל ברמן.

22:45 "הרדאר".

23:15 "היום שהיה".

עוד באותו נושא

פיצול ערוץ 2: 22 דברים שצריך לדעת רגע לפני המפץ הגדול

לכתבה המלאה
כמה מכוכבי רשת 13 וקשת 12 (צילום: מערכת וואלה!, דיפולט)

ומה בהמשך השבוע?

ביום חמישי: "חתונה ממבט ראשון" בערוץ קשת 12 מול "אקס פקטור" (שתשודר מחר, חמישי 2 בנובמבר, ומשבוע הבא תשודר בחמישי בערב "מהפכה במטבח") ו"המדרשה" בערוץ רשת 13.

ביום שישי: "סברי מרנן" בקשת 12 מול "מחר שבת" ברשת 13.

ביום שבת: "מאסטר שף" בקשת 12 מול "המירוץ למליון" ברשת 13.

ביום ראשון: "מאסטר שף" בקשת 12 מול "אקס פקטור" ברשת 13.

ביום שני: "מאסטר שף" ו"כיפת ברזל" בקשת 12 מול "אקס פקטור" והסדרה "נבסו" ברשת 13.

וביום שלישי: "הכוכב הבא לאירוויזיון" בקשת 12 מול "אבודים" עם צופית גרנט ברשת 13.

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    לוגו - פיקוד העורףפיקוד העורף

    התרעות פיקוד העורף

      walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully