פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

   מחקר חדש: בעלי כלבים מעדיפים את "נרקוס", חובבי חתולים את "מראה שחורה"

   סקר בקרב 5,000 מנויים ומנויות של נטפליקס חושף: 74 אחוז מהם צופים יחד עם חיות המחמד שלהם, שליש מהם פונים אליהן לתמיכה נפשית בסצינות מפחידות וגם: עומק ההבדלים בין בעלי כלבים וחתולים

   מחקר חדש: בעלי כלבים מעדיפים את "נרקוס", חובבי חתולים את "מראה שחורה"

   חיות מחמד ונטפליקס הן שתיים מאהבותיו הגדולות של האדם המודרני, אז לא פלא כי הן משתלבות יחדיו. לפי מחקר חדש, 74 אחוז מן המנויים והמנויות של שירות הסטרימינג צופים בו יחד עם החברים הכי טובים שלהם - כלומר, כלביהם, חתוליהם, האוגרים והתוכים וכיוצא בכך.

   הסקר התקיים בקרב 5,000 בטטות כורסה ברחבי העולם. מעניין לציין גם כי לפי הממצאים שלו, שליש מן העונים והעונות הודו כי הם פונים לתמיכה נפשית מחיית המחמד בזמן צפייה בסצינות מפחידות. נוסף לכך, כמעט רבע מהם מצאו עצמם מדברים איתן על פרק או סרט שזה עתה ראו.


   עם זאת, שליש ציינו גם שנאלצו להתפשר על נוחות הישיבה על הספה כדי לפנות מקום לחיית המחמד, כחמישית הודו שנדרשו להציע לה שוחד בדמות ממתק כדי שתמשיך לצפות עמם וחמור מכל - קצת יותר מעשרה אחוזים אף נאלצו לכבות את הטלוויזיה בשל חוסר שביעות רצונו של הפרטנר הלא אנושי.

   עוד נתון מעניין: מתברר כי בעלי/ות כלבים מבכרים לצפות בסדרות דרמה, למשל "נרקוס" ו"הכתר" אך מי שיש להם/ן חתולים נוטים יותר לצפות ב"מראה שחורה" וסדרות מדע בדיוני. מגדלי הציפורים, לעומת זאת, מעדיפים קומדיות, והסדרה האחת שמשותפת לכולם היא "דברים מוזרים", כי מתברר שיש רק דבר אחד שהולכים על ארבע ויריביהם המושבעים מסכימים עליו, וזה נוסטלגיה חסרת מעצורים לאייטיז.

   כלבים צופים בטלוויזיה (ShutterStock)
   כלב עושה בינג' מול נרקוס (צילום אילוסטרציה: Shutterstock)
   כלבים צופים בטלוויזיה (ShutterStock)
   כלבים מעדיפים דרמות (צילום אילוסטרציה: Shutterstock)