"סקס מפחיד אנשים יותר מאשר מכשפות. זה מגוחך": דקוטה ג'ונסון על "סוספיריה", מין וכשפים

טרילוגיית "חמישים גוונים" עוררה כלפיה בוז, אבל דקוטה ג'ונסון נחושה להראות שהיא שחקנית קולנוע אמנותית, ועושה זאת היטב ב"סוספיריה". בריאיון, היא מספרת איך גילתה כי נשים מסתדרות מצוין לבדן ברגע שהן משתחררות מתכתיבים של פנטזיות גבריות

אבנר שביט, ונציה
01/11/2018
יח"צ - חד פעמי

דקוטה ג'ונסון משוכנעת שעושים לה עוול תמידי. "אני הבן אדם שהכי הוציאו אותו מההקשר בהיסטוריה", היא מכריזה במפגש עם קבוצה קטנה של עיתונאים מרחבי אירופה, יממה לאחר בכורת סרטה החדש "סוספיריה" בפסטיבל ונציה. אפשר להתווכח אם אכן היא הקורבן התקשורתי הגדול מכולן, אבל קל גם להבין מאיפה מגיעה הזהירות שלה: כמו כל מרואיין הוליוודי בימינו, גם היא רק פותחת את הפה וכבר מדמיינת בחרדה איך הציטוט שלה מאומלק בטוויטר ומוצא מהקשרו.

ייתכן כי אם היתה לה ברירה, ג'ונסון היתה נמנעת בכלל מן הראיונות האלה. נמאס לה, מן הסתם, להתייחס ל"50 גוונים של אפור" וההמשכונים שלו, שהפכו אותה למפורסמת אבל גם למושא לביקורות לעגניות; להדוף את השמועות שהיא בהיריון מבן זוגה, סולן קולדפליי כריס מרטין, ולדבר על הייחוס המשפחתי שלה - סבתה היא האגדה ההוליוודית טיפי הדרן, והוריה הם השחקנים מלאני גריפית' ודון ג'ונסון.

אבל אין מה לעשות: יש מחויבות חוזית, ובמקרה דנן, התוצר בכיכובה גם דורש כל קידום אפשרי - מדובר הרי בסרט אימה אמנותי ומאתגר, המבוסס על קלאסיקה פולחנית בשם זהה של דריו ארג'נטו משנות השבעים. בקיצור, "סוספיריה" זקוק שידברו עליו, והכוכבת האמריקאית שמחה לעשות כך, כי זהו הפרויקט שהיא הכי גאה בו בחייה עד כה.

עוד בנושא:

ריאיון עם הבמאי לוקה גואדנינו

דיווח מהבכורה העולמית של "חמישים גוונים של אפור"

דיווח מהבכורה הוונציאנית של "סוספיריה"

"אני האדם שהכי הוציאו מהקשר בהיסטוריה". דקוטה ג'ונסון בפסטיבל ונציה(צילום: GettyImages)

הקשיבו לפסקול שכתב תום יורק לסרט

יוצא בהפצה מצומצמת, כיאה להיותו אנטי-מסחרי. מתוך "סוספיריה"(צילום: פסטיבל ונציה)
"מי שיש לו בעיה, שלא יצפה בסרטים שלי". דקוטה ג'ונסון ב"חמישים גוונים"(צילום: Giphy, מתוך הסרט "50 גוונים של אפור")
מפנה את הגב למי שבז לה. דקוטה ג'ונסון(צילום: GettyImages)

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully