בגלל חסימות הכבישים: ברי סחרוף הגיע להופעה ללא להקתו

בעקבות מחאת יוצאי אתיופיה, שהובילה לחסימת כבישים, ברי סחרוף איחר להופעה פרטית בשונית והתחיל אותה ללא להקתו. בצד זאת, אסף אמדורסקי נתקע בדרך להופעה בתל חי וחולץ על ידי אופנוע. חבריו למופע משירי החלונות הגבוהים שלומי שבן ויעל קראוס התחילו את ההופעה בלעדיו

02/07/2019

בעקבות מחאת יוצאי אתיופיה, שהובילה הערב לחסימת כבישים, הזמר והמוזיקאי ברי סחרוף נאלץ לקיים לבד, ללא להקתו, חלק מהופעתו באירוע פרטי. סחרוף היה המופע המרכזי בהופעה בפני כ-1,200 עובדי חברת ההייטק Payoneer פארק המים שונית. ההופעה היתה אמורה להתחיל בשבע, והיא התחילה באיחור ניכר בשל חסימות הכבישים. סחרוף הגיע ברבע לתשע למקום באופנוע, והתחיל את ההופעה לבדו. "איזה ערב, הזוי הזוי", אמר לקהל. "כל מי שצריך להיות איתי על הבמה לא נמצא כאן. אפילו הגיטרה האקוסטית לא פה אבל נעשה עם זה כאילו זה אקוסטית". הקהל קיבל בהבנה. בהמשך, לאחר כשלושים דקות, הגיעו שאר חברי הלהקה בנפרד על אופנועים, באיחור בגלל חסימות הכבישים, והצטרפו בהמשך ההופעה. צפו בצילום של הסיטואציה.

עוד באותו נושא

פרץ של רגשות: ההופעה של קובי פרץ הוכיחה שלסיפור שלו יש הפי אנד

לכתבה המלאה
ברי סחרוף בהופעה באירוע פרטי אליה איחר והגיע ללא להקתו בגלל חסימת כבישים שנגרמה במחאת יוצאי אתיופיה(צילום: צילום מסך)

בנוסף, חסימות הכבישים השפיעו גם על הופעתם המתוכננת של אסף אמדורסקי, שלומי שבן ויעל קראוס בחצר תל חי, בה הם מבצעים משירי "החלונות הגבוהים". בדרכו לתל חי, ניצב אמדורסקי בדרך חסומה. הוא העלה סטורי בו צילם את הכביש הפקוק, והתבדח "אני הולך להופעה ברגל". בהמשך, הגיע אופנוע לחלצו. ההופעה התחילה בלעדיו.

מתוך סטורי באינסטגרם של אסף אמדורסקי בו הוא מעדכן כי נתקע בדרך להופעה בגלל חסימת כבישים שנגרמה במחאת יוצאי אתיופיה(צילום: צילום מסך)

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully