סירבו להתחסן נגד קורונה - והפסידו תפקידים בדרמה של קשת

בני הזוג מוריס כהן ורותם זיסמן כהן ויתרו על תפקידם בעונה השלישית של "כפולים", מאחר שלא התחסנו נגד קורונה, בניגוד לדרישות ההפקה. עם זאת, מוריס כהן - המככב בהצגה "מתאבל ללא קץ" בתיאטרון הקאמרי - ימשיך להופיע בה כרגיל, בכפוף לבדיקות קורונה

17/03/2021
מתוך הסרט "אבינו" (יונייטד קינג)

השחקנים מוריס כהן ורותם זיסמן-כהן נאלצו לוותר על תפקידם בעונה השלישית של סדרת המתח "כפולים" - מפני שלא התחסנו נגד קורונה ואינם רוצים להתחסן.

מוריס כהן השתתף בשתי העונות הקודמות של הסדרה בתפקיד חוקר שב"כ, ורותם זיסמן כהן, אשתו במציאות ושחקנית מוערכת בזכות עצמה, הייתה אמורה להצטרף לצוות השחקנים בעונה החדשה. בסביבת השחקנים אומרים כי ההפקה לא הסכימה שישתתפו ללא חיסון.

עוד בוואלה!

כשמישל אובמה פגשה את "אפונה וגזר": גם מבוגרים יהנו מהחמידות של "ואפל ומוצ'י" בנטפליקס

לכתבה המלאה
ויתרו על תפקידים כי סרבו להתחסן. מוריס ורותם זיסמן כהן(צילום: ניר פקין)

המדיניות של הגוף המשדר, קשת, היא ששחקנים ואנשי צוות צריכים להיות בעלי תו ירוק - מחוסנים או מחלימים - או לחילופין לעשות בדיקת קורונה. בסביבת השחקנים אומרים כי הם לא התנגדו לבצע בדיקות קורונה, אך מכיוון שזוהי הפקה חיצונית - ההחלטה הייתה בידי ההפקה, שהודיעה לשחקן ולשחקנית כי לא יוכלו להצטלם ללא חיסון.

בקאמרי הוא ימשיך כרגיל. מוריס כהן בהצגה "מתאבל ללא קץ"(צילום: רדי רובינשטיין)

בעוד שמוריס כהן נאלץ לוותר על תפקידו ב"כפולים", לוואלה! תרבות נודע כי לא יצטרך לוותר על תפקידו בהצגה "מתאבל ללא קץ" בקאמרי בבימויו של ארי פולמן, שאמורה לחזור לאחר השבתת הקורונה. הקאמרי לא מאלץ את השחקנים להתחסן ומאפשר להם גם לעבור בדיקת קורונה, ולכך כאמור מסכים השחקן.

מוריס כהן ורותם זיסמן כהן סירבו להגיב, וכך גם קשת. תגובת ספירו סרטים, שמפיקים את הסדרה, טרם התקבלה.

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully